2. decembra 2016

O nás

Celý tím Taste Restaurant sa spolu s výbornými kuchármi snaží vo Vás zanechať príjemný gastronomický zážitok. Vďaka podpore slovenských dodávateľov sa môžeme posúvať stále vpred a ponúkať Vám vždy čerstvé a kvalitné suroviny. Jedlá sú pripravované dôkladne, zachovanie tradičných receptúr je pre nás samozrejmosťou.

Na výber je, ako aj domáca, taktiež aj medzinárodná kuchyňa, kde sa na chutiach podieľame vlastnoručne vyrobenými salsami, pestami, či nátierkami. Chuťové poháriky môžete po jedle potešiť vynikajúcimi domácimi dezertami. Ku dobrému jedlu nesmie chýbať ani pestrá ponuka kvalitných rakúskych vín. Berieme ohľad takisto aj na celiatikov a preto 80% jedál v jedálnom lístku je vhodných aj pre nich. Hostia u nás nájdu denné menu, á la carte jedlá a príjemnú obsluhu, ktorá sa vždy ochotne snaží vyhovieť všetkým Vašim požiadavkam.

V neposlednom rade ponúkame možnosť organizovania súkromných osláv, akcií, firemných večierkov či iných eventov na základe rezervácie. Reštaurácia má nefajčiarske priestory s kapacitou 58 + 24.

Otváracie hodiny sú:
PO – PIA: 8:00 – 16:00.
SO-NE: (NA OBJEDNÁVKU )

+421 914 383 883
info@taste-restaurant.sk
www.taste-restaurant.sk

Facebook